Нас було семеро. Ми поклялися, що кожен рік будемо збиратися на місці. Так ми й робили. В кінці залишився тільки я та гітара…
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0bdd0b0d181-d0b1d183d0bbd0be-d181d0b5d0bcd0b5d180d0be-d0bcd0b8-d0bfd0bed0bad0bbd18fd0bbd0b8d181d18f-d189d0be-d0bad0bed0b6d0b5d0bd.jpg)
Після закінчення школи ми з друзями щороку збиралися на березі озера. На цьому березі ми зустрічали світанок 42 роки тому. Це був чудовий день. У нас була гітара і половину ночі ми з друзями співали пісні, веселилися …
Нас було семеро тоді. Ми поклялися, що кожен рік будемо збиратися на тому місці. Так ми й робили. Бували часи, що хтось був відсутній через хворобу, але на наступний рік ми збиралися знову разом.
У 2002 році не стало Івана. Він не повернувся.
Нас залишилося шестеро.
У 2006 році не стало Руслана. Важка хвороба.
І ось нас п’ятеро.
У 2012 році безвісти пропав Олексій. З того часу зв’язку з ним немає ні у нас, ні у рідних.
Четверо.
Минулого року не стало Володимира.
Троє.
Нас залишилося троє. Хто б міг подумати, що пройде зовсім небагато часу і більше нікому буде приходити на озеро.
Цього року розпрощався з Петром і Володимиром.
У мене залишилася гітара. Не знаю … чи варто йти до озера з гітарою в наступному році … Та ще компанія виходить … Дуже не хочеться проводити ніч наодинці з гітарою. Самому собі не хочеться співати пісні. Ком у горла і так стоїть … А там … Не знаю …