Ці 5 ефективних і простих методів завжди допомагають мати великий урожай огірків

Як не дивно, але найефективніші методи збільшити урожай коштують копійки або ж зовсім безкоштовні. Адже, по суті, все залежить від родючого грунту, натуральної підгодівлі і своєчасного, достатнього поливу. ПРО 5 ефективних методах збільшити урожай огірків і піде мова нижче.

Метод № 1 — правильна посадка

Як показала практика, посадка огірків на «подушку» з кропиви значно збільшує урожай — часом в 2-3 рази! Для цього слід викопати траншею 20 см, на дно покласти дрібно порізану кропиву шаром 10 см, присипати землею, зверху посіяти насіння або висадити розсаду, в кінці накрити плівкою. Така «подушка» з кропиви буде поступово перегнивати, виділяючи тепло і живлячи огірки необхідними поживними елементами.

Метод № 2 — підживлення «зеленим» добривом і золою

Після появи у огірків перших 4 листків необхідно почати «зелену» підгодівлю. Для цього в бочку слід до половини об’єму Покласти кропиву та інші бур’яни, додати 2 літри золи і до верху налити води. Настоювати протягом тижня. Підгодовувати огірки слід в наступному дозуванні: 1 л «зеленого добрива + 1 л води. Перед внесенням добрива огірки слід добре полити. Також, для профілактики, періодично можна посипати землю навколо куща золою.

Метод № 3 — обприскування борною кислотою

Для кращого зав’язування плодів під час цвітіння слід обприскувати огірки борною кислотою: для цього на 10 літрів теплої води береться 0,5 чайної ложки кислоти.

Метод № 4 — полив содою

Городникам добре відомо, що сода — незамінний помічник на ділянці. Сода захищає огірки від хвороб, запобігає пожовтінню листя, дозволяє їм швидко оновити батоги. За сезон огірки слід полити 3 рази. На 10 л води береться 2 ст. л. звичайної харчової соди. Перший раз слід полити під корінь в першій половині липня, другий раз — в кінці липня, втретє — в середині серпня.

Метод № 5 — підгортання стебел

Цей метод дозволить огіркам оновити листя і стебла, а також додатково наростити коріння. Для цього нижню частину стебла огірка слід опустити на землю, якщо він був підв’язаний, і трохи присипати землею. Стебло в грунті дуже швидко обростає новими корінцями, а також різко рушає в зростання. Оновлені таким чином батоги дають більше врожаю, плодоношення продовжується ще на місяць.

Залишити відповідь