Чим обприскувати помідори в червні і липні, щоб радуватися урожаю

Урожайність можна значно збільшити, якщо правильно доглядати за рослинами. Своєчасне підживлення помідорів після посадки може тобі в цьому допомогти.

Підживлення помідорів після посадки

Вперше потрібно обробити рослини ще в червні. Ми рекомендуємо використовувати це нескладну і бюджетну речовину. Вона допоможе помідорам пережити різні погодні умови і збільшить кількість зав’язей.

Складові

  • 1 літр молока
  • 9 літрів теплої води
  • 10 крапель йоду
  • 0,5 ч. л. борної кислоти

Приготування

  1. Змішай йод, молоко і воду.
  2. Борну кислоту потрібно розмішати в невеликій кількості теплої води. Потім змішай це з іншою рідиною.

Отримана речовина активно бореться з фітофторою. До того ж вона забезпечить високу ймовірність зав’язування плодів. Якщо в твоєму регіоні зараз багато дощів, то цей засіб запобігатиме гниттю коренів і ранньому опаданню квіток.

Молоко і йод забезпечать поліпшення смаку помідорів. Вони стануть більш солодкими і дозріють трохи швидше.

Як часто обприскувати і чим це допомагає

Перший раз обприскати, коли почнуть утворюватися бутони. Другий раз — в період, коли на рослинах найбільше квітів. Третій раз обприскати, коли почнуть з’являтися зав’язі.

Пам’ятай, що не можна обробляти помідори в сонячну погоду, інакше ризикуєш спалити всі плоди і листя. Це потрібно робити рано вранці або пізно ввечері. При повторній обробці наноси більше речовини на нові верхні листочки.

Якщо у рослини мало бору, то його листя пожовтіє, зів’яне і обсиплеться. Також якщо не вистачає цього мікроелемента під час цвітіння, то з’явиться багато пустоцвітів. Йод сприяє боротьбі з фітофторою, а також запобігає гниттю кореня

Як доглядати за помідорами в середині літа

Щоб плоди росли швидше, кращими і смачнішими, не забувай їх підживлювати. Наприклад, кожних 10-12 днів під рослину підсипала трохи деревної золи.

Також можна використовувати 10 г біогумусу на 10 літрів води, якою потрібно полити рослину. Тільки пам’ятай, що категорично забороняється поливати листя, інакше чекай фітофтори. Лий тільки теплу воду біля стебла.

Рекомендуємо ще спробувати мульчування. Це відмінний метод захистити помідори від фітофтори і бур’янів, а також наситити ґрунт киснем. Для цього тобі потрібно розкласти навколо стебел товстим шаром солому або суху траву.

Підживлення помідорів після посадки — це трохи складна, але вдячна справа. Сподіваємося, наші поради тобі допоможуть виростити чудовий урожай цього літа.

Залишити відповідь