Ці фрази співрозмовника, непомітно забирають ваші сили та енергію

Якщо ваш новий знайомий використовує один із цих 3-х прийомів – гарненько подумайте про продовження спілкування.

Погані побажання

Часто люди використовують у мові якісь висловлювання, зміст яких не розуміють. А точніше — не надають йому значення. Але це не означає, що слова від незнання впливають на вас менше.

До речі, така фраза здивування, як «Нічого собі!» дуже часто зустрічається у повсякденному мовленні. При цьому її сенс є абсолютно негативним.

Люди через розмову можу забирати енергію, псувати нам настрій (хоча ми самі не розуміємо цього) і навіть шкодити здоров’ю. Яскравий приклад, стійкі фрази, сказані ненароком або в сварці.

Наприклад: «Побий тебе грім». Здавалося б, невинний вираз сказаний у серцях, але він дуже небезпечний.

Слова про зовнішність

Будь-які слова, які людина говорить у гніві про зовнішність співрозмовника, його здоров’я, тіло чи здібності мають величезну силу. Наприклад, вирази на кшталт: “Ти що сліпа?”, “У тебе руки криві”. Той, хто говорить, не надає значення, але той, кому адресовані ці руйнівні фрази, реагує на їх вплив.

Трапляється, одне мимохіть кинуте неприємне слово може запам’ятатися і впливати на все життя людині.

Нецензурна лайка

Матюки мають низьку вібрацію, а те що має низьку вібрацію, діє на людину негативно.

Вчені перевірили цей факт шляхом експерименту. Подібний досвід проводили з музикою, коли у приміщенні з однією склянкою води включали класику, а з іншою рок. Кристалічні грати льоду та візерунок сніжинок, після замерзання цієї води, сильно відрізнялися. Так само сталося і з промовою, коли японський вчений щодня вимовляв поряд з однією склянкою води слова «я тебе кохаю», а поряд з іншою — лаявся. Одні сніжинки стали з симетричним малюнком, а інші з перекошеним.

Енергетика руйнівних слів впливає на нас непомітно, але цілком відчутно. Саме тому в багатьох культурах неприпустимо лаятись у момент приготування їжі та взагалі з’ясовувати стосунки на кухні.

Невидима дія негативних слів відбувається точково і потрапляє рівно в ціль.

Як із цим бути? Слідкуйте за своєю мовою і намагайтеся виключати будь-які негативні вирази та фрази з подвійним змістом. Замислюйтесь про те, що означають ваші слова.

Бажаючи людині якнайшвидшого одужання краще сказати «набирайся сил», ніж «не хворій».

Якщо серед ваших знайомих є ті, хто часто говорять негативні фрази на вашу адресу, є сенс розповісти їм про вплив мови або зменшити спілкування з такою людиною.