Біля мене у метро присіла молода пара. Хлопець тримав у своїх руках красивий букет з маленькими червоними трояндами, а його дівчина щось йому довго пояснювала. За хвилину вона собі “лікті гризла”
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/d0b1d196d0bbd18f-d0bcd0b5d0bdd0b5-d183-d0bcd0b5d182d180d0be-d0bfd180d0b8d181d196d0bbd0b0-d0bcd0bed0bbd0bed0b4d0b0-d0bfd0b0d180d0b0.jpg)
– Невже ти й справді не запам’ятав, що я не люблю червоні квіти? Це така дурниця, що її можеш дарувати кому завгодно, але не мені! – говорила зі злістю дівчина, а хлопець м’яко опустив голову й вона продовжила. Джерело
– Ти ніколи не даруєш мені того, чого хочу я. Мені тобі на лобі записати, що я люблю білі та рожеві квіти? Чи перед кожною нашою зустріччю нагадувати тобі про це?
Хлопець піднімається та говорить до мене: «Вам подобаються ці квіти?»
– Так, вони красиві. – відповідаю я.
– Вони ваші. – говорить хлопець, віддає мені квіти та виходить. Ошелешена дівчина продовжує дивитися йому вслід, а потім на букет.