Львівщина попрощається з Захисником Ігорем Снігуром
Завтра Львівщина зустріне вдома Захисника Ігоря Снігура.
Про це інформує Стрийська міська рада, – пише Варта1
«Зустріч завтра, 1 квітня, о 12:00 у с.Пʼятничани. Парастас о 19:00. Похорон 2 квітня о 12:00.Храм Успіння Пресвятої Богородиці, м.Стрий» – йдеться у повідомленні.
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/d0bbd18cd0b2d196d0b2d189d0b8d0bdd0b0-d0bfd0bed0bfd180d0bed189d0b0d194d182d18cd181d18f-d0b7-d0b7d0b0d185d0b8d181d0bdd0b8d0bad0bed0bc.jpg)
Довідка про Героя: ІГОР СНІГУР (02.08.1966 — 03.03.2022) — старший механік-водій танкової роти. Стриянин, навчався у школі № 5, у ВПУ № 34. У лави ЗСУ вступив у 2015 році та служив у 54 окремій механізованій бригаді. Понад два роки вважався безвісти зниклим після бою в районі н.п. Волноваха Донецької області.
Ідентифікували за зразками ДНК.
Без батька залишилось троє доньок та двоє онуків, без сина — мати.