Для чого мені такий чоловік, якщо він може так просто мене покинути…
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0b4d0bbd18f-d187d0bed0b3d0be-d0bcd0b5d0bdd196-d182d0b0d0bad0b8d0b9-d187d0bed0bbd0bed0b2d196d0ba-d18fd0bad189d0be-d0b2d196d0bd-d0bc.jpg)
У п’ятницю чоловік без розмов зібрав речі й пішов. За день до цієї події ми сильно посварилися. Винні були обидва – не змогли вчасно зупинитися, почалися претензії. Чоловік сказав, що більше ніколи не хоче мене бачити. Я не думала, що він серйозно. Ми й раніше сварилися, він і тоді говорив мені всяке. Я не думала, що на цей раз все серйозно.
В суботу я вже змінила замки у квартирі. У нього могли залишитися дублікати ключів від моєї квартири.
У той же день чоловік написав мені.
Я ніяк не відреагувала. Все ж зібрати речі й піти – це досить сильний крок … Ефектний. В суботу я вже поставила хрест на цій людині. Цікаво, на що він розраховував в цьому випадку?
За своє життя я зрозуміла одне – не можна бігати за кимось … Покажеш слабину – і все! Завтра в тебе витирають ноги. Кожна людина вільна робити те, що їй хочеться. А якщо у тебе на обдумування вчинку цілу добу, то це щось, та й значить. Я можу зрозуміти, якщо хтось щось ляпне … Але таке!
Хлопці й дівчата, спочатку думайте, а потім робіть!
Наступний мій крок – розлучення.