Шукала в інтернеті, а він був поруч, у маминому записнику: рецепт курячої грудки у картопляному кошику
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d188d183d0bad0b0d0bbd0b0-d0b2-d196d0bdd182d0b5d180d0bdd0b5d182d196-d0b0-d0b2d196d0bd-d0b1d183d0b2-d0bfd0bed180d183d187-d183-d0bcd0b0.jpg)
Коли йдеться про годування родини, немає нічого важливішого, ніж забезпечити їх смачними та поживними стравами, що не заберуть занадто багато часу. У цьому контексті, рецепт курячої грудки у картопляному кошику виявляється справжньою знахідкою. Його поєднання простоти, смаку та користі для організму робить його ідеальним варіантом для будь-якого сімейного обіду.
Окрім продуктів вам знадобиться жароміцна форма для запікання та духовка, розігріта до температури 180°C.
Інгредієнти
- Картопля 700 г
- Вода для відварювання 2 л
- Сіль 5 г
- Сир напівтвердий 50 г
- Сушена петрушка та сушений кріп по 5 г
- Сіль та мелений перець на ваш смак
Для начинки:
- Цибуля ріпчаста 1 штука
- Часник 20 г
- Куряча грудка 500 г
- Солодкий перець зелений та червоний по 1 штуки кожного
- Коріандр, орегано, солодка паприка по 5 г
- Томатна паста 100 г
Для соусу:
- Томатний сік 50 мл
- Вода 50 мл
Для посипання 100 г твердого сиру
Приготування
Звичайно, що всі продукти та овочі почистьте, помийте та обсушіть.
Відваріть картоплю у підсоленій воді до готовності, а потім воду відцідіть, а картоплю м’ялкою перетворіть на ніжне пюре. Додайте до нього сир й сушені трави. Ретельно все перемішайте, а потім зробіть з цієї маси кульки. За допомогою склянки або руками утворіть заглиблення у кожній так, як на фото.
Тепер вам треба зробити начинку. У сковорідці обсмажте до готовності спочатку нарізану кубиками цибулю з курячою грудкою, а потім додайте порізані на часточки перці. Покладіть томатну пасту, спеції, сіль та перець. Все змішайте та протушкуйте хвилин 10-15. На при кінці додайте дрібно нашаткований часник.
Розкладіть начинку по імпровізованих кошиках з пюре.
У форму влийте соус, змішавши томатний сік з водою, а потім розташуйте там кошики з начинкою. Посипте кожен натертим сиром та запікайте у духовці протягом 30 хвилин.