Замішувати тісто не доведеться: просто змішайте борошно з какао та маслом, додайте начинку і в духовку
Вам знадобиться:
- 280 г борошна;
- 180 г вершкового масла;
- 60 г какао;
- 90 г цукру;
- 1 дрібка солі.
Для начинки:
- 350 г кисломолочного сиру;
- 80 г цукру;
- 20 г ванільного цукру;
- 3 яйця;
- 70 г сметани;
- 40 г крохмалю.
Щоб приготувати шоколадно-сирний пиріг, почніть з начинки. У глибокій мисці змішайте кисломолочний сир зі звичайним цукром та ванільним. Додайте сметану, вбийте яйця, всипте крохмаль. За допомогою блендера перетворіть суміш на однорідну масу. Якщо залишаться крупинки сиру, нічого страшного.
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0b7d0b0d0bcd196d188d183d0b2d0b0d182d0b8-d182d196d181d182d0be-d0bdd0b5-d0b4d0bed0b2d0b5d0b4d0b5d182d18cd181d18f-d0bfd180d0bed181d182.jpg)
Борошно змішайте з порошком какао. Просійте суху суміш. Всипте сіль і цукор. Перемішайте до однорідності руками. Дістаньте з холодильника вершкове масло. Вмочайте у борошняну суміш і натирайте на тертушці. Можете навіть потримати брусочок трішки в морозилці, щоб було легше натирати.
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0b7d0b0d0bcd196d188d183d0b2d0b0d182d0b8-d182d196d181d182d0be-d0bdd0b5-d0b4d0bed0b2d0b5d0b4d0b5d182d18cd181d18f-d0bfd180d0bed181d182-1.jpg)
Перетріть все це руками, щоб вийшли шоколадні крихти. Розділіть масу на 3 частини. Візьміть форму діаметром 22 см. Дно вистеліть пергаментним папером. Викладіть дві третини крихти. Легенько утрамбуйте та сформуйте бортики.
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0b7d0b0d0bcd196d188d183d0b2d0b0d182d0b8-d182d196d181d182d0be-d0bdd0b5-d0b4d0bed0b2d0b5d0b4d0b5d182d18cd181d18f-d0bfd180d0bed181d182-2.jpg)
Викладіть в середину сирний крем. Розрівняйте по всій поверхні. Присипте рештою крихти. Випікайте пиріг у духовці за температури 180 градусів протягом 40 хвилин. Коли все буде готове, залиште випічку холонути у формі.
Відправте на кілька годин до холодильника для стабілізації. Після цього можна нарізати на порційні шматочки й подавати до кави. Сподобається всім без виключення.