Мені 55 років і нещодавно я вийшла заміж. Думала, що будемо разом старіти, відпочиваючи і розважаючись. Уже планувала спільні поїздки. Мріяла, як це буде романтично. Але все виявилося по-іншому…
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0bcd0b5d0bdd196-55-d180d0bed0bad196d0b2-d196-d0bdd0b5d189d0bed0b4d0b0d0b2d0bdd0be-d18f-d0b2d0b8d0b9d188d0bbd0b0-d0b7d0b0d0bcd196d0b6.jpg)
Мій обранець був моїм ровесником. Після весілля я переїхала жити до чоловіка, а свою квартиру здала в оренду. Мені доводилося всю роботу по дому виконувати самій, чоловік не допомагав ні в чому.
Але при цьому вимагав, щоб в будинку була чистота і порядок. Був дуже вибагливий у їжі, йому нічого не подобалося з того, що я готую. Через якийсь час мене стало напружувати моє заміжжя.
Останньою краплею стала поява в нашому будинку маленького онука чоловіка. Батьки віддали його на піклування дідусеві, а самі поїхали відпочивати.
Всі турботи по догляду за дитиною лягли на мої плечі, так як чоловік не особливо проявляв родинних почуттів по відношенню до свого онука.
Мені самій доводилося гуляти з хлопчиком, вчити з ним уроки, годувати його і розважати. Я не готова була до такого повороту подій.
У мене немає своїх дітей. І вся ця суєта мене дуже напружує. Моє життя після заміжжя стала тільки гірше, ніж до нього.