Готую салат з червоною рибою, але не з дорогою: баночка бичків у томаті стане у пригоді – їдять з апетитом
Вам знадобиться:
- 75 г твердого сиру;
- 1 пучок зелені;
- 1 банка консервів бичок у томаті;
- 2 ст.лож. майонезу;
- 1 дрібка молотого перцю;
- 1 батон;
- 50 г вершкового масла;
- 0,5 цибулини.
Щоб зробити гарячі бутерброди з бичком у томаті, натріть на тертушці брусочок твердого сиру. Отвори мають бути невеликими. Пучок зелені – петрушка з кропом – вимийте, стряхніть від вологи й дрібно наріжте. Змішайте інгредієнти.
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0b3d0bed182d183d18e-d181d0b0d0bbd0b0d182-d0b7-d187d0b5d180d0b2d0bed0bdd0bed18e-d180d0b8d0b1d0bed18e-d0b0d0bbd0b5-d0bdd0b5-d0b7-d0b4.jpg)
Відкрийте баночку консервів і перекладіть вміст у мисочку з сиром та зеленню. Розмішайте виделкою до однорідності. Додайте майонез і продовжуйте розмішувати, але вже ложкою.
Половину цибулини наріжте дрібними кубиками й додайте до загальної маси. Наріжте батон на шматочки. Намащуйте на них спочатку тонкий шар вершкового масла, рибну намазку й викладайте на деко, вистелене пергаментом.
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0b3d0bed182d183d18e-d181d0b0d0bbd0b0d182-d0b7-d187d0b5d180d0b2d0bed0bdd0bed18e-d180d0b8d0b1d0bed18e-d0b0d0bbd0b5-d0bdd0b5-d0b7-d0b4-1.jpg)
Присипте чорними меленим перцем. Запікайте в духовці, розігрітій до 180 градусів, близько 15 хвилин. Діставайте, коли батон стане золотавим, а начинка підрум’яниться. Як бачите, все робиться дуже швидко. Продукти теж доступні.
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0b3d0bed182d183d18e-d181d0b0d0bbd0b0d182-d0b7-d187d0b5d180d0b2d0bed0bdd0bed18e-d180d0b8d0b1d0bed18e-d0b0d0bbd0b5-d0bdd0b5-d0b7-d0b4-2.jpg)
Тож обов’язково приготуйте гарячі бутерброди з бичком у томаті, щоб поласувати всією родиною. Таку закуску можна подавати навіть на святковий стіл. Нехай гості спробують здогадатися, з чого ви приготували цей смачний оригінальний наїдок.
За бажанням, бички можете замінити на будь-які інші консерви. Вийде так само смачно й доволі цікаво.