Куди поділася та як нині виглядає співачка Міка Ньютон: “Всі думають чомусь, що в Америці дуже легко”
В Америці Міка Ньютон сподівалася провести 2 роки. Але все змінила закоханість в американця. Тож Оксана Грицай вийшла заміж і залишилася жити за океаном. Білявка сподівалася зробити кар’єру в Голлівуді, та якось не пішло.
Українку можна побачити в рекламних роликах, іноді вона підпрацьовує моделлю і навіть записує час від часу композиції. Та у 38 років Міка втямила, що робити співочу кар’єру в Штатах якось запізно.
Дивно, але 2023 року про Ньютон знову згадали на “Євробаченні”. Декому видалося, що пісня Tattoo нагадує мікіну “В плену”. Оксана заступилася за колегу-переможницю, зваживши, що нот усього сім, тому композиція Loreen може мати певні схожі мотиви, але не є плагіатом її композиції. До речі, сама артистка теж свого часу посіла пристойне 4-те місце на престижному конкурсі.
![Куди поділася та як нині виглядає співачка Міка Ньютон: “Всі думають чомусь, що в Америці дуже легко”](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0bad183d0b4d0b8-d0bfd0bed0b4d196d0bbd0b0d181d18f-d182d0b0-d18fd0ba-d0bdd0b8d0bdd196-d0b2d0b8d0b3d0bbd18fd0b4d0b0d194-d181d0bfd196d0b2.jpg)
Саме після такого тріумфу на пісенній сцені Міка вирішила взяти штурмом голлівудські пагорби. Ходила на різні кастинги зі змінним успіхом. А потім у магазині познайомилася з Крісом Сааведрою. Цілий рік підприємець упадав за красунею, допоки вона не відповіла згодою. Напередодні 2019 року вони побралися.
А за рік Міка приголомшила шанувальників зізнанням, що страждає на рак яєчників. Довелося довго лікуватися. Оксані зробили операцію, і хвороба відступила. Один із яєчників вдалося зберегти.
![Куди поділася та як нині виглядає співачка Міка Ньютон: “Всі думають чомусь, що в Америці дуже легко”](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0bad183d0b4d0b8-d0bfd0bed0b4d196d0bbd0b0d181d18f-d182d0b0-d18fd0ba-d0bdd0b8d0bdd196-d0b2d0b8d0b3d0bbd18fd0b4d0b0d194-d181d0bfd196d0b2-1.jpg)
Щойно росія напала на Україну повномасштабно, Грицай забрала до себе батьків. А от сестру Лілію вмовити виїхати до США не вдалося – та мешкає у Львові й служить у ЗСУ. Міка застерегла українців, щоб не думали, що достатньо приїхати до Америки, й розпочнеться райське життя. Там усе дуже дорого й попервах буде доволі складно заробляти гроші.
На Різдво українка з чоловіком-американцем приїхала до України, тож мали можливість пережити весь наш теперішній жах – сирени, звуки вибухів, укриття. Ньютон закликала весь світ допомогти її країні, оскільки подібне завтра може трапитися й з ними.