44-річний Віктор Бронюк показав 15-річну доньку: дівчина вже зовсім доросла й стала прямою копією матусі
Кілька днів тому в родині Віктора Бронюка було свято. Відзначали 15 років старшій доньці Єві. З цієї нагоди татусь оприлюднив світлини дівчини. На фото вона є ще зовсім маленькою та такою, як виглядає зараз.
Якщо порівняти світлини вже зовсім дорослої дівчини, стає зрозуміло, що вона вдалася вродою у маму – дуже схожа. Щасливий татусь звернувся до іменинниці з такими словами:
“Євуся, з Днем народження! Нехай твої солодкі 15 будуть найщасливіші! Втілюй всі-всі свої мрії легко і з радістю! Люблю тебе всім серцем”.
Окрім Єви Віктор із Тетяною виховують ще й сина Данила. Різниця між дітьми невелика – всього 1 рік. Та підліток поки не витягнувся настільки сильно, як його сестра. Поки ще зарано судити, але, схоже, хлопчик якраз успадкував татові риси. Тож, напевно, згодом йому теж доведеться вести нещадну боротьбу з зайвою вагою.
![44-річний Віктор Бронюк показав 15-річну доньку: дівчина вже зовсім доросла й стала прямою копією матусі](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/44-d180d196d187d0bdd0b8d0b9-d0b2d196d0bad182d0bed180-d0b1d180d0bed0bdd18ed0ba-d0bfd0bed0bad0b0d0b7d0b0d0b2-15-d180d196d187d0bdd183-d0b4.jpg)
Лідер гурту “ТіК” подібним займається регулярно. І вже хвалився результатами – позбувся “3 відер води”, які доводилося постійно тягати на собі. Тепер схудлий музикант почувається значно краще.
Глава родини серйозно підходить до питання виховання обох дітей. Звісно, не кричить і не дає запотиличників. Він намагається всі проблеми, що виникають, розбирати. У ході спокійного діалогу зазвичай вдається згладити гострі кути та дійти взаєморозуміння з нащадками.
Коли брат із сестрою чубляться між собою, татусь удавано погрожує покарати обох. Та зазвичай до подібного не доходить. Бронюк не ведеться на каверзи з боку дітей, оскільки чудово усвідомлює, що вони маніпулятори, тож треба підходити до вирішення непорозумінь більш тонко.