Добу вже не сплю, тест показав дві смужки … Дзвоню йому,а в телефоні нескінченні гудки …Неможу повірити що все так…
![](https://info-life.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/d0b4d0bed0b1d183-d0b2d0b6d0b5-d0bdd0b5-d181d0bfd0bbd18e-d182d0b5d181d182-d0bfd0bed0bad0b0d0b7d0b0d0b2-d0b4d0b2d196-d181d0bcd183d0b6.jpg)
Добу дзвоню йому, не можу більше думати одна … Тест показав дві смужки … Нескінченні гудки …
Добу не спала … 2 смужки … Що робити? Як тепер закінчити університет? Господи, а мамі з татом як сказати? Серце в п’ятах і його немає поруч, як на зло поїхав … Так страшно … Голова розпухла … Набираю номер і гудки як вічність …:
-Алло, Сонечко, привіт … Прости, що пізно … не можу одна більше думати … Я все-таки, напевно, вагітна … Плачу … Що ми тепер будемо робити?
— … Привіт, малюк, ти зараз заспокоїшся і ляжеш спати, а завтра я приїду і ми понесемо заяву в загс, а ще вранці я подзвоню своїй мамі і скажу: «Привіт, Бабуся!»
А на завтра він дійсно приїхав з величезним букетом білих троянд і здоровенним ведмедем … а тепер у нас чудовий малюк … який, до речі, вже кричить: «пливет бабуські!»
І університет я закінчила … і стільки раз вже переконалася, що нічого в цьому житті не страшно, якщо поруч з тобою СПРАВЖНІЙ ЧОЛОВІК !!!