Щоб змусити колишнього сумувати за тобою – напиши йому ці три повідомлення
Можете перевірити…

Стосунки закінчуються з різних причин. Іноді це на краще, а іноді ні. І якщо є щось хороше в розставанні, то це можливість не просто оцінити свої відносини, але і побачити, як їх можна поліпшити. І якщо ти проаналізувала їх і вирішила, що хочеш повернути свого колишнього, тоді продовжуй читати далі.
Перш за все, нагадаємо про перше правило спілкування з колишнім після розставання: перший місяць, перші 30 днів після розриву ніяких контактів з ним! Ні повідомлень, ні дзвінком, ні лайків. Якщо ти в ситуації, коли повністю перестати спілкуватися неможливо (ви разом працюєте, або у вас спільні діти), тоді зведіть спілкування до мінімуму.
У цей перший місяць зосередься на собі. Знайди собі нові хобі або відроди забуті старі. Проведи час з друзями та рідними. Роби те, що робить тебе щасливою.
Відсутність будь-якого спілкування з колишнім в перший місяць важливо з ряду причину. По-перше, це допоможе тобі відволіктися від бажання написати йому. По-друге, це вже може змусити його сумувати за тобою.
Адже велика ймовірність, що він і так чекає, що ти приповзеш до нього, благаючи про другий шанс. А коли ти цього не робиш, це дивує і змушує його думати, де ж ти пропала. І коли йому стане дуже цікаво, він сам першим вийде на зв’язок. Напише або подзвонить. Але ти в будь-якому випадку ігноруй його.
Коли ти займаєш себе цікавою справою і оточиш улюбленими людьми, твій колишній побачить, що ти не сидиш з розбитим серцем. Він зрозуміє, наскільки цікаве у тебе життя. І повір мені, він знову захоче бути його частиною.

Але ти тримайся. Перший місяць – ніяких дій з твого боку по відношенню до нього. Не переживай – він не встигне знайти когось нового, якщо тільки у нього не було її до вашого розставання. А після закінченню цього місяця можеш починати писати такі повідомлення, щоб змусити його по-справжньому сумувати за тобою і захотіти повернутися:
1. Повідомлення-нагадування.
Це повідомлення, яке не потребує відповіді. Наприклад, якщо він любить мистецтво або спорт, а ти знаєш, що десь скоро відкривається нова виставка або буде цікавий матч, ти можеш повідомити йому про це. Це дійсно має бути інформативне повідомлення.
Наприклад, якщо він фанат якоїсь групи, напиши йому: “Привіт, я тільки що почула, що до нас приїжджає [назва групи]. Пам’ятаю, як ти хотів почути їх наживо. Сподіваюся у тебе все добре”.
Ти нічого не просиш натомість, ти просто нагадуєш йому, що хоча ви не разом, ти все ще згадуєш про нього іноді.
2. Повідомлення-спогад.
Цей тип повідомлень вже вимагає відповіді. І мета його: нагадати твоєму колишньому про ваше хороше минуле. Але тонко.
Для початку згадай якусь яскраву подію з ваших відносин. Може, спільну подорож або романтичну вечерю на вашу річницю. Це має бути те, що викличе у нього емоції.
Потім нагадай йому про це за допомогою питання. Суть в тому, що він повинен щиро повірити, що ти не знаєш відповідь на те питання, яке йому ставиш.
Наприклад: “Привіт. Пам’ятаєш те маленьке містечко, яке ми випадково знайшли, коли їздили в …? Як воно називалося? Збираюся туди знову і не можу згадати. Сподіваюся у тебе все добре”. Або: «Привіт, пам’ятаєш те вино, яке привозила твоя мама нам на річницю? Як воно називається? Хочу купити і забула».
Так ти спонукаєш його згадати щось особливе, що було між вами, і даси йому можливість відповісти тобі. До того ж, ти зацікавиш його, з ким ти зібралася кудись їхати чи пити вино.
Якщо він відповість, напиши йому просто «Спасибі».

3. Спогад або думки вголос.
Хоча цей тип повідомлень не обов’язково вимагає від нього відповіді, краще залишити ці слова, коли ти вже спробуєш перші два типи повідомлень. Тому що ці – дуже емоційні. Їх мета – згадати ваш чуттєвий досвід в деталях. Може це особлива пристрасна ніч під дощем або ніч в обіймах біля багаття.
Починай зі слів: «Я тут згадала той час коли ми …». І більше подробиць того спогаду.